Krótkie bio:
Terrordome to polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal.
Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porão, Vader.

Długie bio:
Terrordome powstał na początku 2005 r., gdy Murgrabia Mekong i Uappa Terror postanowili założyć kapelę, która połączy najlepsze elementy oldskulowego thrashu i hardcore’a, ale będzie równocześnie dużo szybsza, cięższa i brutalniejsza niż typowe kapele crossoverowe z lat 80. Po długich poszukiwaniach do składu dołączyli Picho oraz Mosh i zespół zaczął grać pierwsze koncerty. W lutym 2007 r. Terrordome wydał własnym sumptem nagraną w Psychosound Studio EP-kę „Shit Fuck Kill”. W 2008 r. z kapeli odszedł Picho, którego zastąpił Tom the Srom. W listopadzie 2008 r. w Śledziona Studio zostały nagrane kawałki, które ukazały się w formie splitu z Lostbone zatytułowanego „Split It Out”. Po jego wydaniu z zespołu odszedł gitarzysta Mosh, zastąpiony po paru miesiącach przez Rudobroddego. Pod koniec 2010 r. zespół wypuścił limitowany singiel, zawierający m.in. cover zespołu S.O.D. „Speak English Or Die”.

Rok 2011 przyniósł ukończenie oraz wydanie długogrającego materiału „We’ll Show You Mosh, Bitch!”, który ukazał się pod szyldem Defense Records. W trakcie jego nagrywania z zespołem pożegnał się Rudobroddy, którego miejsce zajął Paua Siffredi. Po świetnie przyjętym albumie rok 2012 przyniósł split z chilijskim Dekapited, zatytułowany „Bestial Castigation”, a wydany przez Thrashing Madness Productions. Przy tej okazji do utworu „Brutal Punishment” został nakręcony teledysk, a zespół odbył trasę po Europie wraz z brazylijskim Uganga. Na początku 2014 r. Terrordome wydało kompilację swoich pomniejszych wydawnictw, wzbogaconą o kilka bonusowych numerów, zatytułowaną przewrotnie „We’ll Show You Bosch, Mitch!”. Po jej wydaniu z zespołu odszedł długoletni basista Tom the Srom, którego zastąpił De Kapitzator. W takim składzie Terrordome nagrał i wydał w 2015 r., ponownie za pośrednictwem Defense Records, swój drugi longplej „Machete Justice”. Promocję tej płyty rozpoczęło kilkadziesiąt koncertów w Polsce oraz wypuszczenie kolejnego teledysku do numeru „Back to the ‘80s”, zaś na początku 2016 r. zespół, w ramach trasy „Brazilian Justice Tour”, zawitał do Ameryki Południowej oraz pojawił się na legendarnym „True Thrash Fest” w Japonii oraz zawitał do Chin w ramach trasy „Chinese Justice Tour”. Początek roku 2016 to również nowe wydawnictwo z brazylijskim Chaos Synopsis – split „Intoxicunts”, który promowany był potem przez oba zespoły podczas polskiej trasy „Morbid Intoxicunts Tour”. Rok 2018 to występ na legendarnej Metalmanii oraz trasa „Boiling Aggression European Tour”. W 2018 roku zespół opuścił perkusista Murgrabia Mekong oraz basista De Kapitzator.

Na początku roku 2019, miejsce perkusisty w Terrordome objął Venator, natomiast basisty – Simon. Obecnie zespół przygotowuje nową płytę oraz ma zaplanowane występy na kilku europejskich festiwalach.

Jak dotąd Terrordome zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porão, Vader oraz wieloma innymi.

Muzyka Terrordome jest bardzo charakterystyczna. Cechują ją bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Zespół swoim przesłaniem nawiązuje do lat osiemdziesiątych XX wieku, a główne inspiracje to Dark Angel, Slayer, Cryptic Slaughter, D.R.I. czy też Evildead. Terrordome to niewątpliwie bardzo szybki i brutalny crossover thrash.


Obecny skład:

Uappa Terror – wokale i gitary
Paua Siffredi – gitary
Simon – bas i wokal
Venator – perkusja