Teledysk do „Desordem e Regresso”

Kolejna premiera teledysku. Tym razem prezentujemy wideo do utworu „Desordem e Regresso” z naszej najnowszej płyty „Straight Outta Smogtown”. Montażem zajął się Marcin Halerz, a materiał nagrany został w Polsce i w Brazylii. W teledysku zobaczycie obok Uappy dwóch niesamowitych gości. Są nimi Manu Joker (ex-Sarcofago, Uganga, Angel Butcher) oraz Jairo Vaz (Chaos Synopsis). Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zaprosić do współpracy Manu oraz Jairo, tym bardziej że mogliśmy z nimi podróżować w ostatnich latach przy okazji kilku tras koncertowych. Warto wspomnieć, że numer wykrzyczany jest w języku angielskim i portugalskim piętnując obecne rządy w Brazylii. Zachęcamy do sprawdzenia tekstu utworu oraz do zapoznania się z twórczością wyżej wymienionych zespołów.

YouTube: https://youtu.be/0fANV3zHQTo

5. lutego! Premiera nowego albumu i teledysku Terrordome

Już w piątek, 5. lutego 2021 o godzinie 19:00 premiera albumu Terrordome – „Straight Outta Smogtown”.
Dzień po tym, 6. lutego 2021 o godzinie 17:00 zaprezentujemy nasz kolejny nowy teledysk – tym razem do numeru „I Don’t Care”.

Wszystko pojawi się na naszym evencie FB tutaj: https://fb.me/e/fgd3ZTEef
Przedsprzedaż CD/MC oraz koszulek: https://selfmadegod.com

Spis utworów:
1. Terrorizing the Nation as the Best Way to Thwart Shameful Schemes
2. Possessed by Blyat
3. Worried Again
4. Steel on the Road
5. Plastic Death
6. Your Personal Comfort Versus the Global Disaster
7. Desordem e Regresso
8. Into the Void
9. Ego-Boost Downfall
10. Money Kills
11. Demolition
12. I Don’t Care
13. Conspiracy
14. The Day They Left Their Graves

Possessed by Blyat – Nowe video oraz singiel!

25 grudnia 2020 o godzinie 18:00 wypuszczamy teledysk do pierwszego kawałka „Possessed by Blyat” zapowiadającego nową płytę „Straight Outta Smogtown”
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1QZzyhdzm
Razem z teledyskiem ukaże się singiel.

Tracklista:
01. Possessed by Blyat
02. Worried Again

Odsłuchacie go na wszystkich popularnych serwisach streamingowych. Pełny album „Straight Outta Smogtown” zostanie wydany 5 lutego 2021 przez Selfmadegod Records.

Kontrakt płytowy i nowy skład Terrordome

Z dumą ogłaszamy podpisanie kontraktu płytowego oraz nowy skład Terrordome. Naszym nowym wydawcą będzie SELFMADEGOD RECORDS. Nowy album „Straight Outta Smogtown” zostanie wydany 5 lutego 2021 na CD, kasecie oraz na winylu. Co więcej, powitajcie nowych członków Terrordome – Rob’a na perkusji oraz Virious’a na basie. Nie możemy doczekać się nadchodzących koncertów i aby podzielić się wszystkim tym, nad czym obecnie pracujemy.